Sākusies Sāras Braitmenas karaliskā Ziemassvētku koncertturnejaAr spožu debiju Vācijas pilsētā Lībekā, sākusies Sāras Braitmenas, solistu Mario Franguļa, Fernando Varela un Narcisa Janeva un grupas “Gregorian” Karaliskā Ziemassvētku koncertturneja. Jau pēc nedēļas, 1.decembrī, šīs īpašas noskaņas nonāks pie mums un būs baudāmas Arēnā Rīga.

Izcilā producenta Franka Petersona (Sandra, Ofra Haza, “Enigma”, “Gregorian” u.c.) radītā vīzija mūs brīnišķā veidā vedīs cauri stāstam par Ziemassvētku brīnumu, ko palīdzēs iemiesot minētie solisti un lieliskais simfoniskais orķestris.

Katram no mums ir savas atmiņas par bērnību un šo īpašo, dāvanu un kopābūšanas laiku.

Rumāņu kontrtenors Narciss Janevs atceras, kā baznīcā dziedājis Ziemassvētku korāļus. Kamēr grieķu tenors Mario Frangulis uzsver, cik nozīmīgs šis gada periods ir viņam un ģimenei.

Savukārt Sāra Braitmena akcentē īpašo pacilātības pilno sajūtu – atrasties savu vismīļāko pulkā un ar dāvanu palīdzību izteikt mīlestību, un atzinību viņiem. Kad producents Franks Petersons vērsies pie viņas, minot cik daudz brīnišķīgu dziesmu ir Braitmenas repertuārā un kāpēc gan neizveidot īpašu Ziemassvētku programmu, viņa apjautusi, ka šī varētu būt vislabākā dāvana klausītājiem.

Pēc vairāku mēnešu intensīva darba pie dziesmu atlases, programmas izveides, tērpu, dekorāciju, gaismu efektu izstrādes, tapis tas, ko tagad iepazīsim kā Karalisko Ziemassvētku galā koncertu.

Uzreiz jāuzsver, ka programma neietver tikai Ziemassvētku dziesmas. Tajā iekļuvuši arī daudzi Braitmenas, 3 solistu un “Gregorian” hiti, kas emocionāli, noskaņas ziņā iederas šajā īpašajā gada izskaņā.

Franks Petersons uzsver, ka “Royal Christmas Gala” ir patlaban vienīgais šāda mēroga Ziemassvētku programmas koncepts, kas būs pieejams 15 Eiropas valstu un 26 pilsētu skatītājiem. Tai skaitā Arēnas Rīga apmeklētājiem.

Savukārt Sāra Braitmena akcentē katra solista unikālās balss īpašības, kas līdz ar spožajām aranžijām un profesionālo mūziķu sniegumu palīdzēs skatītājiem visā pilnībā izbaudīt programmas burvību.

Turpinās biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas