“Skan visa Liepāja!” – 16 koncertos ieskanēsies visa Liepāja25. jūlijā sākot no plkst. 12.00 ieskanēsies visa Liepāja projekta “Skan visa Liepāja!” ietvaros, piedāvājot pilsētas iedzīvotājiem un viesiem muzikāli daudzveidīgus koncertus 16 dažādās pilsētas vietās.

Ideja organizatoriem radusies pandēmijas laikā un, pateicoties Liepājas pilsētai un Liepājas Kultūras pārvaldei, ir iespēja to realizēt.

Katrs no mazajiem koncertiem būs 15 minūtes garš, izklaidējošs, piemērots visai ģimenei. Visi pasākumi ir bez maksas un notiks, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus saistībā ar Covid-19.

Dienas kulminācijā būs vakara koncerts, kas sāksies plkst. 21.00 un izskanēs no koncertzāles “Lielais Dzintars” balkona.

“Prieks, ka atkal ir iespēja spēlēt klausītājiem. Muzicēt brīvā dabā ir cita veida uztraukums un emocijas, bet ne mazāk pozitīvas,” saka viens no projekta dalībniekiem Reinis Lapa.

Koncertos piedalīsies – koka pūšamo instrumentu kvintets, Liepājas Mežragu kvartets, Liepājas stīgu kvartets, stīgu instrumentu kvintets, metāla pūšamo instrumentu kvintets.

Programmās būs gan Haidna mūzika, gan Vēbers, Vivaldi un citu pazīstamu komponistu skaņdarbi un to fragmenti.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas