Summer Sound festivālā atgriežas kinoŠī gada Summer Sound festivāls, kurš norisināsies jau pēc divām nedēļām - 3. un 4. augustā, festivāla apmeklētājiem piedāvās iespēju vērot pašmāju kino.

Summer Sound festivālā ir atgriezusies kino telts, kurā visa festivāla garumā tiks izrādītas Latvijas kino klasikas pērles, aktuālās un arī studentu veidotās filmas. Filmu sarakstā ir iekļautas šādas filmas Četri balti krekli, Mans draugs - nenopietns cilvēks, Sprīdītis, Emīla nedarbi, Bize un Neguļa, Piejūras klimats, Tās dullās Paulīnes dēļ, Vajadzīga soliste, Seržanta Lapiņa atgriešanās, Sviests, Ceļojums uz Tukumu, LKA Studentu īsfilmas un citas.

“Labi apzinoties, ka cilvēki nebrauc uz festivālu skatīties filmas, mēs tomēr gribam izmantot iespēju festivāla apmeklētājiem paplašināt savus pieredzes apvāršņus. Šogad kino teltī būs iespējams iepazīties ar latviešu kino dažādām paaudzēm. Kādam šī būs pirmā satikšanās ar latviešu kino klasiku, kādam - atkārtota, taču kino teltī būs iespējams uzlabot omu, atgūt spēkus, daudz smieties un uzzināt ko jaunu, it īpaši no studentu filmu klāsta, kas ir visnotaļ neparasts, neredzēts materiāls. Kino telts piedāvās gan klasiku, gan aktuālākas filmas, it sevišķi ģimenēm ar bērniem, bet tās vienos īpašā sajūta, proti - dzīvi apliecinošas filmas, kas rosina pārdomas caur smiekliem.” par filmu izvēli Summer Sound kino teltī stāsta kino telts kuratore Agnese Logina.

Festivāls šogad aicina arī uz ieskaņas koncertiem, kuri norisināsies Liepājas pilsētvidē jau visas nedēļas garumā - Liepājas Pētertirgū, Liepājas Universitātē un Juliannas pagalmā, 31. Jūlijā, 1. Un 2. Augustā. Pilsētas skatuves koncertos kopumā uzstāsies 15 pašmāju jaunie un jau zināmie mūziķi un dīdžeji, tajā skaitā arī Liepāju pārstāvošie mākslinieki. Uz trīs dažādām skatuvēm kāps The Coconuts, Mārtiņš Dambis & Co, NiklāvZ, Funky DJ Elegant, The Mary Jane un citi. Ieeja ieskaņas koncertos būs bez maksas.

Aktuālākajai Summer Sound festivāla un Pilsētas Skatuvju programmai līdzi var sekot Summer Sound oficiālajā aplikācijā, kuru var lejuplādēt Google Play Store un Appstore aplikāciju vietnēs.

Summer Sound festivālā uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree, Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu - Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.

Summer Sound festivāls 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas