Tallinā uzstāsies Stjepans Hausers no čellistu dueta “2cellos”Pēc izpārdotiem koncertiem arēnās visā pasaulē apvienības “2cellos” sastāvā, Stjepans Hausers, pazīstams vienkārši kā HAUSER, atgriežas pie savām klasiskajām saknēm, lai 2020.gada pavasarī visā Eiropā uzstātos pilnā simfoniskā orķestra pavadījumā. Vienīgais viņa koncerts Baltijā izskanēs 22.aprīlī, Saku Arēnā, Tallinā.

Biļetes iepriekšpārdošanā būs pieejamas no piektdienas, 18.oktobra, plkst. 12.00 visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un tiešsaistē www.bilesuserviss.lv

“2cellos” priekšnesumi vienmēr bijuši ļoti veiksmīgi, un tagad viens no dueta dalīniekiem, HAUSER, dodas Eiropas soloturnejā, kuras ietvaros uzstāsies kopā ar simfonisko orķestri. Šīs programma pirmatskaņojums notika Zagrebā kopā ar Zagrebas filharmonisko orķestri, un daudziem tas tik ļoti paticis, ka kļuvis par fenomenu Youtube vietnē. Piemēram kompozīcija Albinioni’s Adagio skatīta vairāk nekā 40 miljonus reižu.

Eiropas prestižāko koncertzāļu apmeklētājiem būs unikāla iespēja izbaudīt HAUSERam raksturīgo kaislīgo un dinamisko stilu, ar kādu viņš pārveido klasiskās kompozīcijas. Šie koncerti atspoguļos viņa nesavtīgo mīlestību pret mūziku, ko vēl vairāk papildinās 2020.gadā klajā nākošais klasiskās mūzikas albums.

“Manas dzīves un karjeras laikā noteiktas klasiskās kompozīcijas kļuvušas sirdij īpaši tuvas. Skaņdarbi, kas ietver īpašu drāmu, aizkustinošu melodiju, dziļu romantismu. Tagad man ir iespēja dažus no šiem skaņdarbiem nospēlēt kopā ar simfonisko orķestri un dalīties savā kaislībā pret šo mūziku, un tieši tādā veidā, kā vienmēr esmu to iztēlojies.”

HAUSER vienīgais koncerts Baltijas valstīs norisināsies 22.aprīlī Saku Arēnā, Tallinā.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas no piektdienas, 18.oktobra, plkst. 12.00 visās “Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un tiešsaistē www.bilesuserviss.lv .

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas