Three Days Grace izpārdoto koncertu iesildīs grupa TidalwavePēc nepilnas nedēļas, 30.oktobrī, kanādiešu postgrandža un alternatīvā hārdroka grupa Three Days Grace uzstāsies koncertzālē Palladium ar jau otro izpārdoto koncertu Rīgā. Vakaru atklās un skatuvi iesildīs rokgrupa Tidalwave, kuri ceļos uz Latviju no Ķelnes pilsētas Vācijā, bet patiesībā mūziķi par mājām sauc Berlīni.

“Three Days Grace” uzstāsies Rīgā sava jaunākā albuma “Outsider” koncerttūres ietvaros. Albums klajā nāca šī gada 9.martā, saglabājot nu jau tradicionālo 3 gadu intervālu starp albumiem. Albuma pirmais singls “The Mountain” ierindojās Billboard rokmūzikas topa 1.vietā. Līdz ar to jau trīspadsmit 3DG kompozīciju pabijušas topu virsotnēs, kas līdzinās tādu leģendu, kā piemēram Van Halen visas karjeras rezultātiem. Kopumā līdz šai dienai grupa izdevusi 6 albumus. Pirmie trīs saņēmuši zelta, platīna un dubultplatīna statusu ASV un Kanādā.

Grupa Tidalwave, kas iesildīs skatuvi kanādiešiem, izveidojusies 2008.gadā Apvienotajā Karalistē, tad tās līderis Dīns Šveicers (Dean Schwitzer) pārcēlies uz ASV un visbeidzot nobāzējies Vācijā, un tas viss lai iegūtu pareizo sajūtu. Kā viņš pats apgalvo: “Pārcelšanās uz Berlīni bija vajadzīgais grūdiens šī mūzikas virziena ieņemšanā, kas ir saistīts ar atdzimšanu. Tā bija mana iespēja sākt no jauna.”

Tidalwave savu patieso augšupeju sāka 2014.gadā Vācijā, kur viņi ir uzstājušies visos lielākajos rokklubos, līdz šim kāpuši uz vienas skatuves kā iesildītāji arī tādām rokgrupām kā “Skillet”, “Tremonti” un “Black Map”. Tidalwave pirmais minialbums ar nosaukumu “1992” ir dziesmu izlase, kas sasniedz Dīna izvirzīto mērķi un rada paisuma viļņa efektu. Grupas nosaukums Tidalwave tulkojumā no angļu valodas ir paisuma vilnis. Minialbuma skanējums ir svaigs skatījums uz to, kas padarīja alternatīvo roku lielisku pašos pirmsākumos – slīpēto rifu skaņas, neaizmirstamas melodijas un dziļi personiski teksti.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas