Vērmanes dārzā notiks mūsdienīgās mākslas un modes gadatirgusJau rīt, 6. jūnijā, Vērmanes dārzā norisināsies Latvijas mūsdienīgās mākslas un modes gadatirgus.

Ražotājiem un tirgotājiem ir bijusi tirdziņu pauze un visi ir entuziasma pilni atkal satikt savus klientus klātienē. Latvijas mūsdienīgās mākslas un modes gadatirgus “ Pastaigu tirgus” Vērmanes dārzā apvieno plaša klāsta vietējās produkcijas ražotājus.

Produkcijas klāstā: apģerbi, rotas, aksesuāri, interjera priekšmeti un dāvanas. Tekstila, vilnas, ādas, stikla, porcelāna, metāla, koka un māla izstrādājumi.

Latvijas mūsdienīgās mākslas un modes gadatirgus, bet šoreiz aicinām piedalīties arī kādus latviešu tautas daiļamatniecības meistarus, lai nedaudz pārstāvētu Brīvdabas muzeja atlikto gadatirgu, kuram vajadzēja notikt tieši 06.06.2020.

“Pastaigu tirgus” iekļauj sevī plašu preču sortimentu dažādām vecuma grupām, būs krāšņs un krāsains tirgus. Plašajā parkā būs vieta gan mierīgai pastaigai, gan bērniem, kur izbraukt ar riteni vai izskriet pa kādu taku.

Protams neizpaliks arī izcila kafija, dažādi pašmājās ražotie, sāļie, saldie un zaļie gardumi .

Izvēlētā vieta ir visiem iemīļotais Vērmanes dārzs, kurš pašlaik ļoti jauki sazaļojis un ir īstais brīdis tur apsveicināties ar vasaru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas