„Dzelzs vilks” izsludina papildkoncertu koncertzālē Palladium

4. februārī koncertzālē "Palladium" notiks grupas "Dzelzs vilks" jaunā albuma "Dzīvnieks pilsētā" tūres un 20. gadu jubilejas koncerta papildkoncerts, informē koncertzāles pārstāvji. "Dzelzs vilks" ir pirmā latviešu grupa, kas izpārdod koncertu koncertzālē "Palladium" un izziņo papildkoncertu. Biļetes uz abiem koncertiem – 3. un 4. februārī – nopērkamas "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās un internetā.

Ņemot vērā grupas fanu un atbalstītāju lielo interesi par "Dzelzs vilka" 20 gadu jubilejas koncertu 3. februārī, grupa nolēmusi sniegt papildkoncertu."Esam patīkami pārsteigti par lielo interesi un pateicīgi par iespēju darīt to, kas mums patīk vislabāk – muzicēt mūsu klausītājiem, šajā gadījumā – darīt to divkārt. Galu galā iespēja svinēt 20. jubileju divas reizes pēc kārtas negadās bieži. Jau šobrīd veidojam koncertu gaismas režiju un esam priecīgi paziņot, ka abos koncertos 3. un 4. februārī "Dzelzs vilka" priekšnesumu iesildīs mūsu draugs un rokupants Uldis Rudaks," saka grupas līderis Juris Kaukulis.

Kā jau iepriekš ziņots, 3. februārī koncertzālē "Palladium" grupai paredzēts vērienīgs jubilejas koncerts, kurā "Dzelzs vilks" saviem klausītājiem sniegs atskatu uz 20. gadu laikā padarīto, kā arī piedāvās dziesmas no sava jaunā albuma "Dzīvnieks pilsētā". Koncertā paredzēti arī dažādi pārsteigumi un viesi.

Biļetes uz abiem "Dzelzs vilks" koncertiem 3. un 4. februārī koncertzālē "Palladium" nopērkamas "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās visā Latvijā. Biļešu cena ir 9 lati.

Avots: svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas