„Supernova 2015” finālā iekļūst Aminata, MNTHA, ElektroFolk un Markus RivaSvētdien, 15. februārī, Latvijas Televīzijā (LTV1) norisinājās autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2015” pusfināls, kurā astoņi dalībnieki sacentās par iekļūšanu finālā. Vislielāko žūrijas un skatītāju atbalstu saņēma Aminata, MNTHA, Markus Riva un „ElektroFolk”. Jau pēc nepilnas nedēļas konkursa finālā noskaidrosim, kurš no šiem izpildītājiem plūks uzvaras laurus un pārstāvēs Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.

Tāpat kā pirmajās divās tiešraidēs, arī pusfinālā izpildītājus un autorus vērtēja gan žūrija, gan skatītāji. Skatītāju balsojumu veidoja telefonbalsojums un internetbalsojums.

Dalībniekus vērtēja žūrijas komisija - vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas "Prāta Vētra" dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, mūzikas producents Guntars Račs un mūziķis Intars Busulis.

Skatītāji visaugstāk novērtēja Aminatu un MNTHU, žūrija no savas puses finālam izvirzīja „ElektroFolk” un Markusu Rivu - šie dalībnieki saņēma arī visvairāk skatītāju balsu.

Fināla dalībnieki un dziesmas:

Aminata "Love Injected" (Aminata Savadogo, Kaspars Ansons/Aminata Savadogo)
MNTHA "Nefelibata" (Marija Mickeviča/Marija Mickeviča)
ElektroFolk "Sundance" (Ainārs Majors/Arnolds Kārklis)
Markus Riva "Take Me Down" (Markus Riva/Markus Riva)

„Supernova 2015” fināls notiks 22.februārī, uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums.

Ar „Supernova 2015” palīdzību tiek meklēts „hits” un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. „Supernova 2015” uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas