“Very Cool People” laiž klajā pirmo singlu Mighty Mighty no jaunā albuma „Funkology“5.oktobrī “Very Cool People” plašākai sabiedrībai piedāvā singlu Mighty Mighty no jaunā albuma „Funkology“. Dziesma Mighty Mighty ierakstīta kopā ar šarmanto Latvijas dziedātāju Aiju Vītoliņu. Šī dziesmas autors ir Kērtiss Meifīlds (Curtis Mayfield), kam grupa ar Aiju ir veltījuši arī vairākus atsevišķus koncertus „Funkology“ koncertu ciklā.

„Pieaicināt Aiju Vītoliņu ar mums uzdziedāt kādā koncertā jau esam vēlējušies kādu laiku un šis izrādijās ne tikai vienreizējs pasākums, bet viss izvērtās arī mūsuprāt fantastiskā ierakstā kopā ar vienu no mūsu mīļākajām dziedātājām“ par sadarbību ar Aiju Vītoliņu VCP.

Mighty Mighty ierakstā VCP pamatsastāvam, kurā muzicē Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (bass) un Andris Buiķis (bungas), piespēlē arī Oskars Ozoliņš (trompete), Laura Rozenberga (trombons), Kristaps Lubovs (saksofons) un Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti).
Dziesmas (kā arī albuma) ieraksta inžinieri ir Einārs Cintiņš, Irita Skurule un Mārtiņš Porteris. (30. Aprīlī International Jazz Day Latvia) miksa inžinieris ir Edgars Skrāģis

Par dziesmas un albuma mastera inžinieri tika izvēlēts Alans Silvermans(Alan Silverman) ARF studio, New York, ASV, kurš specializējies tieši uz dzīvo ierakstu uz džeza mūzikas masteringu un ir strādājis pie neskaitāmiem PBS koncertierakstiem, kā arī daudziem Grammy balvas ieguvušiem albumiem.

Dziesma ir no 30. Septembrī izdotā koncertalbums “Funkology”. Tajā ir dzirdami visi “Funkology” koncertu sērijā un attiecīgi arī lielkoncertā uzstājušies viesmākslinieki: Evilena Protektore, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs, Kristīne Prauliņa, Jānis Stībelis, Aija Vītoliņa un Ralfs Eilands.

Foto: Publicitātes


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas