18. maijā Latgales kultūrvēstures muzejs atsāks individuālo apmeklētāju uzņemšanuSaskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam (līdz 9. jūnijam), šonedēļ, sākot ar 13. maiju, Latvijas muzeji sāks pakāpeniski vērt durvis apmeklētājiem, īstenojot kopīgu informatīvo kampaņu #TiekamiesTagad.

Latgales kultūrvēstures muzejs ar prieku paziņo, ka atkal gaida savus apmeklētājus, sākot ar 18. maiju plkst. 10.00. Tā ir dāvana ikvienam apmeklētājam Starptautiskajā muzeju dienā!

Piedāvājumā – Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Starojums”, LKM krājuma izstāde “Klusais pieskāriens. Māksliniekam Arvīdam Eglem 115”, pastāvīgās ekspozīcijas “Rēzekne laikmetu griežos”, “Latgales keramika. Māla un uguns radīts brīnums”, “Pāri slieksnim. Latgales kongresam 100”.

"Aicinām būt abpusēji iecietīgiem, jo, rūpējoties gan par savu apmeklētāju, gan darbinieku drošību un veselību, ciemošanās muzejā atšķirsies no ierastā apmeklējuma. Ievērosim sanitāro protokolu “Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu” un sekosim norādēm muzejā," pausts paziņojumā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas