30 maijā – “Kino vasara” sezonas atklāšanaŠodien, 30. maijā kinoteātrī Citadele notiks vasaras kino sezonas atklāšanas svinības un sāksies vasaras kino abonementu lielpārdošana, kura norisināsies trīs dienas.

Vasaras kino sezonas atklāšanas svinībās būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātes, atrakcijās un konkursos, kuros būs iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Visas dienas garumā būs iespēja iegādāties biļetes par lētāku cenu – 3,98 EUR uz 2D filmām, savukārt 3D filmas biļete maksās tikai 4,98 EUR. Tāpat būs unikāla iespēja iegādāties kino abonementu  sākot no 2 EUR.

Pasākuma ietvaros tiks prezentētas projekta "Kino Vasara" filmas, tai skaitā "Transformeri: Iznīcības laikmets","Kā pieradināt pūķi 2", "Lidmašīnas: Dzēš un glābj", "Džampstrīta 22", , "Bruņurupuči nindzjas",  "Melnā feja Malefisenta", "Galaktikas sargi", "Solis augšup", " Uz visu banku" , "Neiznīcināmie 3" un "Miljoniem iespēju, kā atdot galus", ar kurām iepazīstinās Renārs Zeltiņš.

Pasākuma lielais notikums būs filmas "Miljoniem iespēju, kā atdot galus" pirmizrāde. Arī pēc filmas kino ļaudis varēs turpināt dalīties savos iespaidos par filmu un vienkārši jautri pavadīt laiku naktsklubā "Coyote Fly", kur notiks pasākuma afterparty ar filmas "Miljoniem iespēju, kā atdot galus" tematiku.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas