83. Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls “Rītausmas fortūna”Piektdien, 17. februārī no plkst. 21.00 līdz 6.00, 83. reizi norisināsies leģendārais Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls, un šogad tā tēma ir "Rītausmas fortūna".

Jau 21.30 karnevāla gaiteņus ierībinās bundzinieku grupa “Samba de Riga”. Karnevāla apmeklētāji varēs baudīt mūziku uz 9 skatuvēm, veldzēties performanču kabinetā un 2ANNAS kino stūrī, līksmot Satori dzejnieku diskotēkā, piedalīties dažādās aktivitātēs un novērtēt neatkārtojamas jauno mākslinieku veidotas dekorācijas.

Uz galvenās skatuves "Fortūna" apmeklētājus iesildīs grupa "Tesa" un mūziķis Ainārs Mielavs, bet pēc pusnakts apmeklētājus uzlādēs – "100Debija", Rolands Če, kā arī "Oil&Gas". Šogad durvis vērsim arī akadēmijas lielajai Aulai, kurā uzstāsies “Bel Tempo”, “Alejas”, “Viral Mind”, kvintets “TonEquality” un rītausmas ceļojumu mūziķi noslēgs ar Jam session. Trešā stāva skatuvi – "Grābeklis" pieskandinās "Podruga”, "Aston Kais", "Tumors" u.c. Elektroniskā un tehno mūzika būs baudāma uz skatuves "Fortune Serviss", K2 korpusā, kur uzstāsies mākslinieki Benedikt Frey, Nina Elektrichka, Trashy Trax & Radiotehnika u.c.

Šogad karnevālā būs otrā “Satori” dzejas diskotēka. Vakara gaitā dzeju lasīs un mūziku liks Kirils Ēcis, Lote Vilma, Lauris Veips, Anna Belkovska, Ivars Šteinbergs, Evelīna Andžāne, Artis Ostups, Agnese Krivade, Henriks Eliass Zēgners un citi.

Turpinot tradīcijas, apmeklētāji varēs atvilkt elpu no pasākuma burzmas 2ANNAS telpā, kurā šogad piedāvājumā būs īsfilmu programma ar dažādiem esošo un bijušo Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbiem, kā arī īpaši atlasītu latviešu filmu klāstu par tēmu "Rītausmas fortūna". Filmu programma ļaus skatītājiem iziet cauri visiem nakts līkločiem un nonākt rītausmas gaismā.

Biļetes uz karnevālu pieejamas kultūrtelpā M/Darbnīca Aristīda Briāna ielā un mākslas preču veikalā Vilhelms, Krišjāņa Valdemāra ielā 9.

Ieeja karnevālā no 18 gadu vecuma – pie ieejas tiks pārbaudīti personu apliecinoši dokumenti.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas