Adventē sāksies labdarības akcija Karsto vēstuļu laiks

Jau šosvētdien Latvijas iedzīvotāji aizdegs pirmo Adventes sveci, un šajā laikā laikraksts Neatkarīgā sāk tradīcijām bagāto labdarības akciju Karsto vēstuļu laiks.

Adventes laiks ir četras nedēļas ilgs posms pirms Kristus dzimšanas svētkiem. Pirmajā Adventes svētdienā sākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks, un šajā laikā tradicionāli Neatkarīgā sāk labdarības akciju, aicinot cilvēkus atvērt savas sirdis labdarībai un palīdzēt cilvēkiem. Gadu garumā akcija kļuvusi par neatņemamu pirmssvētku aktivitāti, un šogad tai aprit sešpadsmitais gads.

Karsto vēstuļu laikā aicinām lasītājus – lielus un mazus – sūtīt uz redakciju vēstules Ziemassvētku vecītim, darot zināmu, kādas dāvanas viņi vēlētos sev vai kādam sev tuvam cilvēkam. Aicināti atsaukties labie cilvēki, uzņēmēji, ziedotāji, kuri vēlētos palīdzēt. Šī labdarības akcija ir unikāla tieši ar to, ka pulcē vienkopus visdažādākos cilvēkus Latvijā un aicinājumam palīdzēt grūtā brīdī pretī ir kāds, kura spēkos ir šo vēlmi piepildīt. «Ik gadu mēs pārliecināmies, ka cilvēki joprojām ir atvērti, svētku izjūtām apgaroti un dāvināšanas prieks nav pazudis un nezudīs,» saka Neatkarīgās galvenā redaktore Anita Daukšte.

Ik nedēļu laikrakstā būs atrodama akcijas vēstuļu forma, kuru aizpildot un atsūtot redakcijai ikviens kļūs par akcijas dalībnieku. Saņemtās vēstules tiks publicētas gan laikrakstā, gan ziņu portālā www.nra.lv.

Arī šogad kopā ar uzņēmumu Grand Credit laikraksts iepriecinās tās maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes, kurām palīdzība ir visvairāk nepieciešama. Šogad kopējais labdarībai atvēlētais finansējums ir turpat 3000 latu. Karsto vēstuļu laikā pērn redakcija saņēma gandrīz 200 vēstuļu. Cilvēku vēlmes bija ļoti atšķirīgas, bet vairākums akcijas dalībnieku lūdza kārumus un mazas dāvaniņas priekam, kā arī sadzīves tehniku un rotaļlietas. Par spiedošajiem ekonomiskajiem apstākļiem liecināja lūgumi palīdzēt ar apģērbu, apaviem un pārtiku. Dāvanas kā iepriekšējos gadus nogādās DPD Latvija.

 

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas