Aicina iesniegt projektus mūsdienu kultūras forumam „Baltā nakts 2012”


Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina iesniegt projektu pieteikumus dalībai mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts”, kas šogad Rīgā risināsies naktī no 8. uz 9. septembri. Šogad foruma devīze ir „Uz paplātes!”, un tās pamatā ir ideja, ka kultūra un māksla būs pieejama visiem interesentiem un katrs varēs paņemt to, kas tieši viņam spēj radīt pozitīvu noskaņu un emocijas. Savukārt projektu īstenotājiem būs iespēja ļauties neierobežotai fantāzijai, piedāvājot visdažādākās garšas un krāsas idejas un to realizācijas.


Šogad „Baltā nakts” norisināsies no vēlas 8.septembra pēcpusdienas līdz pat 9. septembra agrai rīta stundai, piedāvājot mūsdienu kultūras pasākumus trīs daļās. Pēcpusdienā ikviens, bet jo īpaši jaunieši un ģimenes ar bērniem, tiks aicināti baudīt projektus sadaļā „Vakarēšana”. No plkst. 23.00 līdz plkst. 4.00 rītā risināsies centrālie „Baltās nakts” pasākumi, ielūdzot rīdziniekus un pilsētas viesus uz „Pusnakts pusdienām”. Savukārt 9. septembrī no plkst. 4.00 līdz plkst. 6.00 Esplanādē plānotas „Baltās brokastis”, kad foruma apmeklētāji, kuri vēl būs nomodā, aicināti tikties īstās brokastīs un apspriest nakts laikā pieredzēto.


„Baltās nakts” pasākumi tradicionāli notiks gan pilsētas centrā, gan apkaimēs, kultūras centros, pašvaldības kultūras iestādēs, galerijās un citviet.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas