Aicina pieteikt pretendentus gada balvai kultūrā „Baltais zvirbulis”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt pretendentus tradicionālajai gada balvai kultūrā "Baltais zvirbulis". Balvu piešķir, lai izteiktu atzinību un apbalvotu galvaspilsētas kultūras darbiniekus par kvalitatīva kultūras procesa nodrošināšanu Rīgā.

Pretendentus balvai var izvirzīt gan Izglītības, kultūras un sporta departaments, gan tā padotībā esošās kultūras un kultūrizglītības iestādes.

Kultūras darbiniekiem balva tiek piešķirta par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu nozares attīstībā, kultūras centru darbiniekiem – par veiksmīgu darbu un kvalitatīvu pasākumu organizēšanu, bibliotēku darbiniekiem – par nozīmīgu ieguldījumu bibliotēkas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā, bet mūzikas un mākslas skoludarbiniekiem – par radošu pedagoģisko darbu, mācību programmu izstrādi, kā arī par veiksmīgu māksliniecisku un izglītojošu projektu īstenošanu.

Balvai izvirza arī amatiermākslas kolektīvu vadītājus par mākslinieciski kvalitatīvu, augstvērtīgu jaunradi un veiksmīgi organizētiem pasākumiem, kā arī par kultūras mantojuma un tradicionālās kultūras popularizēšanu un saglabāšanu. Tāpat apbalvoti tiek sadarbības partneri un institūcijas par nozīmīgu projektu realizāciju kultūras un profesionālās mākslas jomā.

Balva "Baltais zvirbulis" tradicionāli tiek pasniegta arī mediju pārstāvjiem, izdevējiem, redaktoriem, žurnālistiem, radio un TV producentiem par kvalitatīvu, spilgtu Rīgas kultūras dzīves atspoguļojumu medijos.

Pretendentus balvai aicina pieteikt līdz 16. janvārim, RD IKSD Kultūras pārvaldē, K.Valdemāra ielā 5, 257. telpā. Pieteikums jāiesūta arī elektroniskā formātā, rakstot uz e-pasta adresi: Kristine.Kruze@riga.lv.

Avots: svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas