Aicina pieteikt radošas iniciatīvas forumam „Baltā nakts”


Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina uzņēmējus, organizācijas, kultūras iestādes, māksliniekus un radošus cilvēkus pieteikt projektus mūsdienu kultūras forumam "Baltā nakts", kas šogad risināsies naktī no 8. uz 9. septembri.

Projektu norisi var plānot jebkurā pilsētas apkaimē, tostarp, neparastās un savdabīgās vietas, tādējādi sekmējot jaunu kultūras telpu rašanos. Līdztekus projektus iespējams pieteikt arī "Baltās nakts" tematiskajām norises vietām.

Kā pastāstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, Vērmanes dārzs visas nakts laikā būs atvēlēts kino projektiem, Esplanādē notiks koncerti un dzejas lasījumi, savukārt Bastejkalnā paredzētas dejas, teātra un performanču projektu aktivitātes.

Foruma "Baltās nakts" devīze šogad ir "Uz paplātes". Forums notiks četrās daļās. Pēcpusdienā ikviens, bet, jo īpaši jaunieši un ģimenes ar bērniem, tiks aicināti apmeklēt projektus sadaļā "Vakarēšana". No plkst. 23.00 līdz plkst. 4.00 rītā risināsies centrālie, ielūdzot rīdziniekus un pilsētas viesus uz "Pusnakts pusdienām". Savukārt no plkst. 4.00 līdz plkst. 6.00 rītā Esplanādē plānotas "Baltās brokastis", kad vēl nomodā esošie foruma apmeklētāji būs aicināti tikties īstās brokastīs un apspriest nakts laikā pieredzēto.

Projektus dalībai mūsdienu kultūras forumā "Baltā nakts" aicina iesniegt līdz 21. maijam, sūtot e-pastu uz adresi: projekti@baltanakts.lv. Plašāku informāciju par projektu iesniegšanu un darba uzdevumu var iegūt interneta vietnē:www.kultura.riga.lv vai pa tālruni 67043670.

Pērn mūsdienu kultūras forumā "Baltā nakts" tika īstenoti apmēram 40 projekti, kurus piedāvāja sabiedriski aktīvi uzņēmumi, galerijas, klubi un kafejnīcas, kultūras centri un nevalstiskās organizācijas. Pasākumus apmeklēja vairāk nekā 50 000 iedzīvotāju.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas