Aicina pieteikties TV3 šovam “Tēta nedienas”Skatītāju iemīļotais šovs “Tēta nedienas” jau atkal izaicina Latvijas ģimenes mainīties lomām. Kamēr mamma baudīs pelnītu atpūtu SPA un gulēs mīkstos viesnīcas pēļos, tētis uzņemsies rūpes par bērniem un māju. Ja tētis tiks galā ar trauku mazgāšanu, vakariņu gatavošanu, bižu pīšanu un citiem darbiem, ģimene par pūlēm saņems naudas balvu – līdz pat 500 eiro!

Kamēr mamma izbaudīs skaistumkopšanas procedūras, tētim būs iespēja nopelnīt naudas balvu ģimenes dzīves uzlabošanai! Tas, cik simtus eiro ģimenes galva nopelnīs, būs atkarīgs tikai no viņa paša.

“Angļiem ir tāds burvīgs teiciens – "Happy wife - happy life" ("Laimīga sieva - laimīga dzīve"). Var šķist, ka sievietes laime ir kaut kas neizdibināms, neaprēķināms, bet ja sieviete ģimenē jūtas mīlēta, saprasta, ja viņas rūpes tiek novērtētas, ja viņa saņem atbalstu mājas solī un netīru katlu un veļas kaudzes neaprok sievišķību, vieglumu, smaidu un seksapīlu, laimei ceļš ir vaļā. "Tēta nedienas" ir lielisks veids, kā savam mīļotajam atgādināt par to, cik esi neaizvietojama. Turklāt, kur vēl, baudot laisku atpūtu, kamēr tētis pilda dotos uzdevumus, iespējams ievērojami papildināt ģimenes budžetu?”, par iemesliem, kādēļ pieteikties šovam komentē JUMP Studio producente Aija Strazdiņa – Ratinska.

Ja uzskatāt, ka jau sen nepieciešamas pārmaiņas visai ģimenei, piesakieties “Tēta nedienām”, un, iespējams, tieši jūs kļūsiet par šova dalībniekiem, kurā jautrība un pozitīvas atmiņas garantētas. Piesakieties šovam "Tēta nedienas" un izbaudiet lielisku piedzīvojumu!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas