Aicināti apmeklēt Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skolas devīto nodarbību”Dzeja”Svētdien, 21. septembrī plkst. 13.00 norisināsies jau devītā nodarbība cikla Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skola ietvaros. Septembra nodarbības nosaukums – Dzeja, norises vieta – kultūras pils Ziemeļblāzma Rožu zāle.

Radošajā darbnīcā būs iespēja piedzīvot vārdu kombināciju pārveidošanu dzejā, un tās tulkošanu vizuālas mākslas valodā. Nodarbību vadīs māksliniece Daiga Krūze un dzejnieks Krišjānis Zeļģis, kuri veidojuši bērnu grāmatas sērijā Bikibuks.

Ikvienam nodarbības apmeklētājam būs iespēja satikt arī Jaunā Rīgas Teātra aktrisi Lieni Šmuksti, kas lasīs dzejnieka Krišjāņa Zeļģa uz vietas sarakstīto dzeju, kā arī nodarbībā iesaistīs bērnus.

Nodarbību cikla Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skola tematiskās nodarbības notiek reizi mēnesī. Tās vada nozares profesionāļi, un tajās ikvienam ir iespēja piedalīties sarunās par dažādiem kultūras virzieniem un aktualitātēm, kā arī radoši izpausties praktiskajās nodarbībās.

Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skola nodarbību cikls notiek sadarbībā ar nodibinājumu Rīga 2014.

Ieeja – bezmaksas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas