Aija Andrejeva ar koncertturneju atzīmēs desmit gadus uz skatuvesVisu mīlētāju dienā 14. februārī ar diviem koncertiem plkst. 15:00 un 18:00 Vidzemes koncertzālē „Cēsis” Aija Andrejeva uzsāks savu jubilejas koncertturneju „Soļi”, kopā ar draugiem un klausītājiem svinot radošo jubileju -10 gadus uz skatuves.

Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, Aija Andrejeva izdevusi jaunu dziesmu "Soļi", kas ir veltījums saviem klausītājiem un draugiem. Par godu desmitgadei un dziesmai, šī gada pavasarī notiks Aijas Andrejevas un draugu Vislatvijas koncerttūre ar tieši tādu pašu nosaukumu - "Soļi".

Tūre sāksies Valentīndienā Cēsīs un noslēgsies ar lielkoncertu 24. aprīlī koncertzālē PALLADIUM Rīgā, kad kopā ar mākslinieci uz skatuves būs redzami viņas draugi un kolēģi-  Alex, Harijs Zariņš, Kaža, Goran Gora, Normunds Pauniņš, Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Amber, Kārlis Lācis, RTU vīru koris "Gaudeamus" Ivara Cinkus vadībā un citi.

Koncerta programma un dziesma ”Soļi” tapa aizvadītā gada nogalē. Dziesmas producents, mūzikas un vārdu autors ir Kaspars Ansons, ar kuru dziedātāja iepriekš sadarbojusies, strādājot pie albumiem „Grāmatzīme” un “Dvēselīte”. Savukārt koncertu programmā «Soļi» dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no aizvadīto desmit gadu laikā izdotajiem albumiem un singliem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā, Aijas Andrejevas izpildījumā izskanēs «Kafijas krūze», «Tu un es», «Kā neviens», «Dvēselīte», kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem «Ziedonis.Lācis.Sievietes.» un «Mežā». Katrā koncertā uz skatuves ar Aiju kāps dažādi īpašie viesi – izpildītājas draugi.

Dziedātājai un ir liels prieks par jauno koncertturneju - iespēju satikt kā esošos, tā arī jaunus klausītājus. . “Katru dziesmu, ko iekļāvu šī koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” komentē Aija Andrejeva.

Aijas Andrejevas 10 gadi uz skatuves koncertturneja “Soļi” sāksies visu mīlētāju dienā, Valentīndienā, 14.februārī Cēsīs un turpināsies visā Latvijā:

14. februāris plkst. 15:00 un plkst.18:00 VK "Cēsis" | viesos Alex un Harijs Zariņš
20. februāris plkst. 19:00 Ādažu Kultūras centrs | viesos Kaža
25. februāris plkst. 19:00 Ogres Kultūras centrs | viesos Alex un Harijs Zariņš
27. februāris plkst. 19:00 Rojas Kultūras centrs | viesos Alex
28. februāris plkst. 18:00 Madonas Kultūras nams | viesos Alex
7. marts plkst. 18:00 Brocēnu Kultūras centrs | viesos Normunds Pauniņš
8. marts plkst. 18:00 Dobeles Kultūras nams | viesos Goran Gora
14. marts plkst. 18:00 Gulbenes Kultūras centrs | viesos Olga Rajecka
20. marts plkst. 19:00 Jelgavas Kultūras nams | viesos Olga Rajecka
10.aprīlis plkst. 19:00 Smiltenes Kultūras centrs | viesos Amber
17.aprīlis plkst. 19:00 Liepājas OC Rožu zāle | viesos Lauris Reiniks

24.aprīlis plkst. 20:00 koncertzāle PALLADIUM viesos Alex, H.Zariņš, Kaža, Goran Gora, N.Pauniņš, O.Rajecka, L.Reiniks, K.Lācis, Amber, RTU vīru koris "Gaudeamus" un citi.

Jaunākā informācija par koncertiem pieejama www.aijaandrejeva.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas