Aija Andrejeva laiž klajā jaunu singlu “Mazais princis” un aicina uz koncertiemDziedātāja Aija Andrejeva šonedēļ laiž klajā savu jaunāko veikumu – singlu “Mazais princis” un gatavojas koncertiem.

“Interesants ir stāsts par to, kā šī dziesma pie manis atnāca. Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos,” atklāj dziedātāja. Tad reiz kādā sanākšanā Aijas kolēģis – ģitārists Kaspars Ansons – sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas.

“Jānis sarunā ieminējās, ka viņam ir vairākas dziesmas, kas varbūt varētu noderēt kādam no Kaspara māksliniekiem. Jānis viņam šīs dziesmas atsūtīja un, kad biju aizgājusi pie Kaspara uz studiju, viņš teica: man ir dziesma, kas, manuprāt, tev būtu ļoti piemērota un kas derētu tieši šim dzīves posmam. Tad, kad Kaspars datorā sāka dziesmu atskaņot, ieraudzīju, ka tā saucas «Mazais princis»… Tobrīd, dziesmu klausoties, man acīs saskrēja asaras,» stāsta Aija, piebilstot: viņai daudz nācies domāt par dažādām sakritībām, turklāt viņa sapratusi – šī dziesma noteikti ir jāieraksta. «Pie dziesmas ir pastrādāts, tā ir ierakstīta, autors ir apmierināts, mēs ar producentu arī abi esam apmierināti. Tagad varam to laist tautās!” rezumē dziedātāja.

Savukārt nākamā gada pavasarī Aija ar savu jauno akustisko dziesmu programmu “Ceļojums pie sevis” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dosies koncerttūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem. Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi “Tumsā”, “Kamoliņš”, “Kafijas krūze”, “Lelle”, “What For?!”, “Ar tevi lasīju kastaņus”, u.c.

Koncertu norises vietas:

10.februāris plkst.19:00 Saldus mūzikas skola
12.februāris plkst.18:00 Salaspils kultūras nams Rīgava
18.februāris plkst.18:00 Kandavas Kultūras nams
24.februāris plkst.19:00 Mārupes Kultūras nams
25.februāris plkst.18:00 Ikšķiles tautas nams
17.marts plkst.19:00 Bauskas Kultūras centrs
25.marts plkst.18:00 Līvānu Kultūras centrs
31.marts plkst.19:00 Kultūras pils Ziemeļblāzma, Rīgā
21.aprīlis plkst.19:00 Ķekavas Kultūras nams
22.aprīlis plkst.18:00 Siguldas koncertzāle Baltais flīģelis

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. “Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas