Aija Andrejeva noslēgs savu jubilejas koncertu tūri “Soļi”Šovakar, 24. aprīlī plkst. 20:00 koncertzālē "Palladium" dziedātāja Aija Andrejeva noslēgs savu jubilejas koncertu tūri “Soļi”, kurā kopā ar mākslinieci uz skatuves būs redzami viņas draugi un kolēģi ar kuriem 10 gados piedzīvots tik daudz: Alex, Harijs Zariņš, Kaža, Goran Gora, Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Amber, Kārlis Lācis, koris "Gaudeamus" un citi, tas būs kā zīmīgs atskats uz kopā paveikto un piedzīvoto.

Koncertā tiks izpildītas pēdējo desmit gadu populārākās dziedātājas dziesmas no pieciem šai laikā izdotiem albumiem, kā arī dziesmas, kas tapušas kopā ar citiem Latvijas skatuves māksliniekiem.

Programma un singls ”Soļi” tapa ieguldot visu sirdi, man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem un draugiem, ņemot vērā cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk, kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, radot jaunu dziesmu, jaunu videoklipu un koncerttūri par Latviju. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” teic Aija Andrejeva.

Koncertu programmā «Soļi» dziedātāja iekļāvusi populārākās dziesmas no aizvadīto desmit gadu laikā izdotajiem albumiem un singliem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā, Aijas Andrejevas izpildījumā izskanēs «Kafijas krūze», «Tu un es», «Kā neviens», «Dvēselīte», kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem «Ziedonis.Lācis.Sievietes.» un «Mežā».

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas