Aija Vītoliņa un Very Cool People atklās Delilah koncertuDziedātāja Aija Vītoliņa un daudzpusīgā grupa „Very Cool People” ar īpašu fanka, soula un džeza programmu sniegs uzstāšanos „Daugavas koncertzālē” Rīgā 13.maijā, pirms dziedātājas Delilah priekšnesuma.

13.maijā, atklājot uz jumta izvietotās vasaras koncertzāles 2015. gada sezonu, Rīgā, „Daugavas koncertzālē” savu pirmo koncertu Latvijā sniegs britu dziedātāja Delilah, kuras vokāls izskanējis drum&bass dueta „Chase & Status” hitā „Time”, savukārt viņas pašas soulmūzikas dziesmas aizkustinājušas miljoniem klausītāju visā pasaulē. Delilah izvēlējusies viņas šova Rīgā atklājošos māksliniekus, un tie ir dziedātāja Aija Vītoliņa kopā ar grupu „Very Cool People” ar talantīgajiem instrumentālistiem Elviju Grafcovu, Māri Jēkabsonu, Andri Buiķi, Māri Vitkus, Kasparu Grigali un Valteru Sprūdžu.

„Very Cool People” pieredzi veido neskaitāmas sadarbības ar vai visus stilus pārstāvošiem latviešu mūziķiem (gan hip-hop mākslinieki, piem., Ozols jeb Ģirts Rozentāls, gan džeza dziedātāji, gan klasiskās mūzikas pārstāvji), dalība džeza festivālos Baltijā un Austrālijā, kā arī 2 savi un vairāki sadarbības mūzikas albumi. Aija Vītoliņa agrāk darbojās ar skatuves vārdu Amber, un jau vairākus gadus ir pieprasītās muzikālās izrādes „Cabaret” māksliniece, kā arī piedalās vairākos izrāžu un mūzikas projektos, kā „Tango sin quinto”, mūzikls „Burvis no Oza zemes”, „Ziedonis. Lācis. Sievietes” un arī sadarbība ar „Very Cool People” projektā „Funkology”, kura ietvaros Aija tikko piedalījās lielkoncertā kopā ar Jāni Stībeli, Ralfu Eilandu, Kristīni Prauliņu, Evilenu Protektori, Dinaru Rudan un citiem. Aija Vītoliņa ir viena no maestro Raimonda Paula iecienītākajām vokālistēm, kā arī veiksmīgi turpina attīstīt savu solo karjeru, ierakstot jaunus skaņdarbus un sniedzot solo uzstāšanās.

Britu dziedātāja Delilah savas dažu gadu karjeras laikā lepojas ne tikai ar sadarbību ar „Chase & Status” un solo skaņdarbiem, bet arī kopdarbiem un kopīgām uzstāšanām ar britu mūziķiem Emeli Sande, Devlin, Chip, Wretch 32 un citiem, kā arī bijusi iesildošā māksliniece mūziķa Prince turnejā, bet viņas skaņdarbu remiksi sasnieguši desmitiem miljonu klausījumu internetā. Latvijā Delilah viesosies sava debijas albuma „From The Roots Up” turnejas Baltijas posma laikā, un Rīgā koncertu sniegs pēc uzstāšanās Viļņā, savukārt nākamajā dienā apciemos Tallinu, lai kopā ar grupu sniegtu uzstāšanos Igaunijā.

Stāvvietu un sēdvietu biļetes uz koncertu 13.maijā pieejamas „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas