Ainars Bumbieris izdod jaunu pavasara radio singlu “Baltie ziedi”Pirmajās pavasara dienās, dziedātājs un pasākumu vadītājs Ainars Bumbieris, izdod jaunu radio singlu – “Baltie Ziedi”. Dziesma publicēta laikā, kad tuvojas 8. marts un dziedātājs varētu sveikt visas sievietes, dāmas un meitenes ar dzejā sarakstītu dziesmu ar drīzumā gaidāmajiem starptautiskās sieviešu dienas svētkiem.

Dziesmas vārdu un mūzikas autors ir Latvijā viens no zināmākajiem dziesmu komponistiem uz izpildītājiem – Jānis Krūmiņš, kurš atpazīstams vairāk kā grupas “Apvedceļš” solists. Dziesma miksēta, aranžēta un ierakstīta producenta Rolanda Makarska studijā “Roland Records Rīga”. Dziesmai tapis lielisks video klips. Ainars turpina sadarbību ar “Production Team”, turpinot jau veiksmīgi aizsākto sadarbību, strādājot pie pirmā un veiksmīgā Ainara Bumbiera 30 dienu izaicinājuma. Dziesmas “Baltie ziedi” video iespējams noskatīties Ainara Bumbiera oficiālajā Youtube kanālā!

Dziesma aranžēta un veidota valša ritmā, stāsta par attiecībām un mīlestību – skaistā vieglā veidā, kurā pats dziedātājas atzīst, izskan viņa paša dzīves un pieredzēto attiecību sajūtas. Katrs gads un katras attiecības piešķir dzīvei arvien lielāku un lielāku nozīmi un iegūstamu briedumu un pieredzi.

“Ko es ar to vēlos pateikt? Aicināt cilvēkus dzīvot ar lielāku pateicību par to, kas viņiem ir dots un to, kas viņiem ir šobrīd. Neizmantot lietas, kuras viņiem nepieder un nekad nav piederējušas. Izbaudīt mirkļus, minūtes un sekundes. Saprast, ka laime ir tāds mirklis vien, saprotot, ka laime ir ne pagātnē, ne nākotnē dzīvojot, bet tikai tagadnē! Piedot un spēt dzīvot tālāk priekā un saskaņā ar sevi un apkārtējiem,” tā domā Ainars, “Cilvēki nāk un iet. Katram no mums pēc 100 gadiem kaut kas beigsies, tādēļ, jāizdzīvo šo dzīvi kā skaistu teātra spēli jau šodien un tā katru dienu no jauna.”

Marta mēnesī Ainara Bumbiera izpildītā dziesma “Baltie ziedi” ir iesniegta Latvija Televīzijas raidījuma “Latvijas Sirds Dziesma” aptaujā. Dziedātājs aicina to atbalstīt un par to balsot aptaujas mājaslapā visu marta mēnesi, katru dienu.

Dziesma pieejama visos pasaules populārākajos Mūzikas straumēšanas servisos no 8. marta.

Ainars Bumbieris aicina savus klausītājus, kopā ar Kuldīgas rajona atpazīstamākajiem izpildītājiem un aktieriem, uz koncertu “Bez viņiem jau nevar”, 7. marta vakarā plkst. 19:00, Skrundas televīzijas Facebook (https://www.facebook.com/tvskrunda) un Youtube kanālos (https://www.youtube.com/user/TVSkrunda).
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas