Aktīvi izpērk biļetes uz Raimonda Paula koncertu Arēnā Rīga

Labas mūzikas un atpūtas cienītāji aktīvi izpērk biļetes uz īstu Melodiju karnevālu 11.maijā, kur apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt skaistākās Raimonda Paula dziesmas paša Maestro un populāru Latvijas mūziķu izpildījumā.


Melodiju karnevāla apmeklētājiem Arēnā Rīga jaunā versijā būs iespējams dzirdēt leģendāro Maestro dziesmu spēli “Vella kalpi”, ko 11.maijā izpildīs kamerkoris “Ave sol”, savukārt jaunuzvesto dziesmu ciklu no Raimonda Paula izrādes “Māsa Kerija” izdziedās populārie solisti Veronika Plotņikova, Jevgenijs Šurs un Atis Ieviņš. Klausītājiem būs iespēja ļauties muzikālās strūklakas un pasaules spožākajām mīlas melodijām.


“Raimonds Pauls ir vārds, ko Latvijā atpazīst ikviens, un tas labi redzams arī pirms viņa koncerta 11.maijā – cilvēki biļetes uz šo pasākumu pērk ļoti aktīvi, un šobrīd palicis pavisam ierobežots biļešu skaits. Esam pārliecināti, ka Maestro mūziku spēs novērtēt jebkuras paaudzes cilvēki un tā sagādās pozitīvas emocijas ikvienam uz šo pasākumu atnākušajam klausītājam, ” stāsta “Eastcon” valdes loceklis Jānis Vulāns.


Melodiju karnevāla ietvaros notiks arī spēles “Laimē un ripo laimīgs” fināls, kurā starp “Eastcon” klientiem tiks izlozēta automašīna “Chervrolet Spark”. Šajā spēlē varēja piedalīties jebkurš “Eastcon” klients, kurš, tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, bija aizpilidījis anketu.


Tāpat ikvienam, kurš līdz 11.maijam būs iegādājies biļeti uz Melodiju karnevālu un ieradies uz pasākumu klātienē, būs iespēja laimēt apmaksātu ceļojumu divām personām uz Taizemi, kas ietver apmaksātu lidojumu, transfēru un dzīvošanas izdevumus – viesnīcu un brokastis.


Vācijas uzņēmums “Eastcon” jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā augstākās kvalitātes gultas piederumus, vestes, čības un cita veida izstrādājumus no tīras aitu vilnas. Šobrīd uzņēmumam ir vairākas pārstāvniecības Eiropā, no kurām lielākā daļa atrodas Austrumeiropā.


Biļetes uz Melodiju karnevālu iespējams iegādāties jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā, kā arī internetā – www.bilesuparadize.lv Vietu skaits ierobežots!


Sīkāka informācija www.eastcon.lv un zvanot pa tālruni 67914352 .Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas