Amanda Seifrīda būs redzama seriāla “Tvīnpīka” turpinājumāAmerikāņu aktrise Amanda Seifrīda būs redzama režisora Deivida Linča kulta seriāla "Tvīnpīka" turpinājumā.

Aktrise, kas pazīstama ar lomām no filmām "Dārgais Džons", "Mamma Mia", "Pazudusī", "Nožēlojamie" u.c., pievienojusies seriāla "Tvīnpīka" aktieru komandai un spēlēs vienu no svarīgākajām lomām seriālā.

Seifrīda seriālā atveidos Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenta Deila Kūpera meitu, atklāj režisors.

Mistiskais psiholoģiskais seriāls, kas 1990. gadā sajūsmināja visu pasauli, atgriezīsies 2016. gadā. Konkrēts iznākšanas datums gan vēl nav nosaukts, taču pie seriāla filmēšanās jau sākta.

Leģendārais stāsts aizsākas ar ziņas saņemšanu par Loras Palmeres mirstīgo atlieku atrašanu vietējā ezera krastā. Aģents Kūpers un šerifs Trumens uzsāk ilgu un rūpīgu izmeklēšanu. Tās rezultātā pakāpeniski tiek iepazīti aizvien jauni Tvinpīkas iedzīvotāji un tiek atklāti aizvien baisāki viņu noslēpumi.

Jau vēstīts, ka pērnā gada oktobrī pirmo reizi izskanēja ziņa, ka pēc 25 gadu pārtraukuma televīzijā atgriezīsies leģendārais mistikas seriāls "Tvinpīka".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas