Aminata atceļ plānoto koncertuDziedātāja Aminata Savadogo sociālās saziņas vietnē ”Instagram” pavēstījusi, ka plānotais koncerts “Maiga vara” tiek atcelts valstī valdošo ierobežojumu dēļ.

“Mīļie draugi, lai arī cerējām līdz pēdējam, ka īstais brīdis koncerta rīkošanai atnāks, diemžēl esmu spiesta koncertu atcelt. Epidemioloģiskā situācija un valstī noteiktie ierobežojumi mums neļauj realizēt tādu koncertu, kādu vēlamies jums sniegt. Naudu par iegādātajām biļetēm uz koncertu var saņemt atpakaļ, aizpildot atgriešanās aktu un nosūtot uz info@aula.lv. Paldies visiem skatītājiem, kas kopā ar mums cerēja līdz pēdējam un tik ilgi nenodeva biļetes! Priekš manis tas nozīmē ļoti daudz! Paldies par Jūsu atbalstu!” raksta dziedātāja.

Skaidrojot lēmumua atcelt koncertu, Aminata norāda: “Šobrīd ierobežojumi ļauj rīkot koncertus vai nu tikai vakcinētiem cilvēkiem, vai nu tikai ar COVID testiem, ievērojot distanci un citus ierobežojumus. (Abus variantus kopā – nedrīkst!) Liela daļa manu skatītāju pirka biļetes ilgi pirms šādiem ierobežojumiem un nav rēķinājusies ne ar to, ka koncerta apmeklēšanai būs nepieciešamas potes, ne ar to, ka lai nāktu uz koncertu būs nepieciešams covid tests, kas arī maksā naudu. Ja mēs rīkosim koncertu tikai vakcinētiem – cik cilvēku varēs nākt uz manu koncertu? Es nezinu, cik cilvēki no maniem skatītājiem ir vakcinēti, un ņemot vērā vakcinēšanās tempus lielākā daļa visticamāk atnākt nevarēs! Man arī nav tiesības prasīt cilvēkiem vakcinēties koncerta dēļ! Ja rīkoju koncertu ar testiem, tad strādā ierobežojumi – 2 kvadrātmetri uz vienu cilvēku, un 2 metru distance, kā arī paši testi maksā naudu. Iegādāto biļešu skaits uz manu koncertu vairākās reizēs pārsniedz maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu pasākumos! Ticiet man, šis nebija spontāns lēmums, un mēs lauzām galvas un apsvērām visus iespējamos variantus, lai koncerts varētu notikt, bet šobrīd vienkārši nonācām strupceļā.”

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas