Andreja Upīša memoriālais muzejs aicina uz Ģimeņu sestdienu24. septembrī Andreja Upīša memoriālajā muzejā (Rīga, Brīvības iela 38-4) notiks pirmā Ģimeņu diena, kurā plkst. 12.00, 14.00 un 16.00 varēs piedalīties muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Runājošās lietas: Ciemos pie Andreja Upīša”.

“Runājošās lietas: Ciemos pie Andreja Upīša” ir iemīļota muzejpedagoģiska nodarbībā sākumskolas skolēniem. Ģimeņu sestdienā to aicinām izmēģināt ģimenes un bērnus, un, lai gan tā paredzēta 4 līdz 9 gadus veciem bērniem, interesantus un vērtīgus iespaidus gūs ikviens apmeklētājs.

Nodarbībā varēs uzzināt, kā dzīvo un strādā rakstnieks, ko atklāj muzeju senās lietas, kad tām ļauj runāt netraucēti. Ko par mums atklātu lietas pašu mājās? Nodarbība kā pirmie piesardzīgie soļi muzejā – lietu teātrī, kur katrs eksponāts bērniem saprotamā valodā stāsta par Andreja Upīša ikdienu un mantojumu. Uzzināt vairāk palīdzēs zīmēšana un ilustrāciju izkrāsošana, puzle, bērnu grāmatas, mūzika un multiplikācija.

Ģimeņu diena ir jauna tradīcija Andreja Upīša memoriālajā muzejā, tās ietvaros katru mēnesi jebkuram apmeklētājam būs iespēja piedalīties kāda no muzeja muzejpedagoģiskajām programmām.

Nodarbības ilgums – apmēram 50 minūtes

Biļete ģimenei – 5 eiro. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas