Andželīna Džolija beigs aktrises karjeruPopulārā Holivudas aktrise Andželīna Džolija apstiprinājusi izskanējušās baumas par savas aktrises karjeras beigām, informē laikraksts «Sydney Morning Herald» .

Pasaku filmas "Melnā feja Malefisenta" zvaigzne norāda, ka kino pasauli nepamet pavisam, taču turpmāk plāno pilnībā pievērsties režijai.

Džolija atzīmē, ka režisores darbs ir viņas kaislība un tās šobrīd piepilda viņu daudz vairāk kā aktrises darbs. Holivudas zvaigzne gan norāda, ka pašlaik plāno piedalīties vēl vairākas filmās, taču līdz attiecīgam brīdim, kad varēs ar prieku atvadīties no aktrises karjeras.

Šonedēļ notika arī Džolijas režisētās jaunās filmas «Nesalauztais» («Unbroken») pirmizrāde. Šī ir aktrises otrā režisētā filma, kura, kā gaidāms, tiks novērtēta tikpat atzinīgi kā viņas pirmā režisētā 2001. gada filma «Asiņu un medus zemē».

Populārā aktrise priecājas, ka līdz šim viņai ir bijusi lieliska karjera. Viņa jūtas ļoti laimīga par to, ka viņa ir strādājusi tik ilgi, cik pati ir to vēlējusies. Nākotni aktrise plāno saistīt ne tikai ar režisores darbu, bet arī ar misijām ANO.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas