Anesī konkursā iekļautas divas Latvijas animācijas filmasAnesī Starptautiskajā animācijas filmu festivālā šogad iekļautas divas Latvijas filmas - Helen Ora animācijas debijas darbs “PANIC” un Vladimira Leščova jaunākā filma “Comeback”. Anesī notiks no 14. līdz 19. jūnijam.

Filma “PANIC” ir sievietes dvēseles kliedziens, provokācija par sievietes lomām. Tās animācija tapa, māksliniecei ar roku zīmējot uz drukātiem videomateriālu kadriem. Filma “PANIC” iekļauta Anesī festivāla konkursa programmas īsfilmu kategorijā, kur par balvu sacentīsies astoņi darbi. Tās autore ir Helen Ora, kura iepriekš zināma kā Elīna Dzelme un Elīna Maligina, un viņas debijas darbs tapis sadarbībā ar režisoru, producentu Reini Kalnaelli.

Godalgotā režisora Vladimira Lešcova filma “Comeback” iekļauta animācijas īsfilmu konkursa programmā, un tās apraksts ir lakonisks: “Sen zaudēta bērnības kaislība kādu dienu var atgriezties.” V. Leščovs bērnībā spēlēja hokeju un kaislību uz šo spēli atguva pēc brauciena uz Kanādu, kur ar šo sporta veidu nodarbojas gan mākslinieki, gan mūziķi, gan baleta dejotāji.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas