Angļu valodas kursi palīdzēs ielikt stingru pamatu veiksmīgai komunikācijaiNe vienmēr apgūt jaunu valodu ir viegli, it īpaši, ja esat izlēmuši to apgūt paša spēkiem. Valodu centrs piedāvā to izdarīt visiem kopā, aicinot pieteikties uz grupu apmācībām un nodrošināt, ka jau sākotnēji tiek ielikti stabili pamati visam valodas apguves procesam.

Ņemot vērā to, ka viena no pieprasītākajām svešvalodām Latvijā un arī pasaulē ir angļu valoda, Valodu centrs īpaši aicina pieteikties uz šīm apmācībām.

“Angļu valodas nozīme turpina tikai un vienīgi pieaugt gan, ja runājam par tendencēm darba tirgū, gan ikdienu. Apmācības palīdzēs ielikt angļu valodas pamatus, palielināt savu vārdu krājumu un nodrošināt tādas zināšanas, kas būs pietiekamas tam, lai valodu viegli izmantotu arī reālajā dzīvē,” uzsver Valodu centrā.

Lai palīdzētu pieaugušajiem un arī bērniem apgūt angļu valodu, ikvienam ir iespēja pieteikties angļu valodas svešvalodas kursiem par neticami izdevīgu cenu, kādu neatradīsiet nekur citur. Cena: sākot no EUR 159,60 + PVN (par 40 ak.h.).

Apmācībām iespējams pieteikties šeit: https://www.registreties.lv/anglu-valoda

Apmācību norises laiks: trešdienās un piektdienās no plkst. 9.30–10.30 (izmantojot Zoom platformu), sākot no 2. jūnija. Grupu nodarbības.

Plašāka informācija par Valodu centru un iespēju apgūt arī citas valodas šeit: https://www.registreties.lv/kursi

Publicitātes materiāls

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas