Antra Stafecka nodod klausītājiem jaunu dziesmu “Pasargā”Dziedātāja Antra Stafecka, kura pēdējā laikā ir pieprasīta kā duetu partnere sadarbojoties ar grupu Otra Puse, kā arī leģendāro dziedātāju Igo, un kura turpina kopīgus koncertus ar Uldi Marhileviču, šodien publicē pati savu jauno dziesmu „Pasargā”.

Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, kad dziesmas tekstu rakstīja dziedātājas mamma Ilze Mūrniece, šoreiz Antra pati rakstījusi gan mūziku, gan vārdus. Protams, neiztika arī bez mammas viedā padoma, gan par pašu dziesmu, gan dziesmas video.

Antra pastāsta: „Dziesma ir par katra cilvēka attieksmi pret savām jūtām, kaisli, degsmi, vēlmi sev un citiem kaut ko pierādīt un sagaidīt to visu arī no otra cilvēka. ...Kādam būsi labs, citam neizdibināms, kādam būsi neizjusts glāsts... Vienmēr ir svarīgi lai ir kāds, kurš ir līdzās, kāds, kurš nekad tevi nepiemānīs un neatstās. Ceru, ka šī dziesma uzrunās klausītājus un skatītājus un katrs tajā atradīs kaut ko īpašu sev. Vēlos pateikt lielu paldies mammai par idejām un atbalstu, dziesmas producentam un ģitāristam Jānim Čubaram, Dzintaram Beitānam par skaisto vijoles partiju. Liels paldies dziesmas video producentam Ritvaram par filmēšanu un montāžu. Sirsnīgs paldies manas dzimtās Ogres novada domei par atbalstu videoklipa izveidošanai! Paldies Vivitai Leismanei par aktīvu sadarbību organizatoriskajos darbos un MicRec, un jo īpaši Guntaram Račam par padomiem un iespēju ierakstīt un izdot dziesmas! Vislielākais paldies manai ģimenei, vīram un abiem dēlēniem, kas šo ceļu iet kopā ar mani!”.

Paralēli darbam pie solo programmas Antra veiksmīgi koncertē Latvijas lielākajās pilsētās kopā ar Uldi Marhilēviču viņa autorkoncertā „Tava sirds ir tavas mājas” un turpina rakstīt jaunas dziesmas albumam, kurš iznāks nākamā gada pavasarī.

Tikmēr digitālā izdevumā „Kolekcija” ir apkopotas un izdotas visas Antras agrāk ierakstītās dziesmas sadarbībā ar Otra Puse, Igo, Raimondu Paulu un grupu COLT, starp kurām tādas kā „Vētra nāk”, „Nepasauc, nepiesauc”, „Tev tuvumā”, „Ogres romance” un citas.

Šis albums jau ir pieejams portālā Doremi.lv un no nākamās nedēļas būs pieejams visās lielākajās digitālajās mūzikas platformās pasaulē, tostarp Spotify, iTunes un Amazon.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas