Apvienībai “Kasetes” iznāk jauns albums “Dialogue”Vaidavas sintpopa apvienība ''KASETES'' nāk klajā ar otro studijas albumu un piedāvā noklausīties tituldziesmu "Dialogue". Jaunais albums pieejams arī vinila formātā. Atmosfēriski, nostalģiski un uzticīgi "Kasešu" skanējumam, rakstot šo albumu, mūziķi īpaši iedvesmojušies no dzīves galvaspilsētā. Raksturojot to kā ziemeļniecisku Miami Vice, te dzirdami nakts braucieni vecā Audi pa Rīgu, kad labā roka turas pie stūres, bet kreisā viegli izkārta pa logu, un pirkstos kūp cigarete.

Jaunajā albumā ir iekļautas kompozīcijas, kas tapušas, sadarbojoties ar tādiem Latvijas mūziķiem kā MNTHA, PODRUGA, Anete Stuce (grupa "Rīgas modes"), projekts "2222" (ansis, Viesturs Melders). "Dialogue" dzirdamas divas pie klausītājiem jau nonākušas dziesmas "Pager" un "Like You", kuras producējis Aleksis Luriņš.

Albuma ieraksts un apstrāde veikta studijā ''Vaidavas skaņas'' laika posmā no 2016. līdz 2019.gadam. Albumu māsterējis Ģirts Laumanis (Lomix).

Izdevējs: Naba Music/Melo Records.

Albums "Dialogue'' pieejams visās digitālajās platformās un vinila formātā jau no 25. maija. Albuma prezentācijas pasākums notiks Facebook video tiešraidē un Radio NABA (95.8 FM) 29. maijā plkst. 23:00.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas