Ar plašu programmu atzīmēs Ziemas festivālu9. februārī Juliannas pagalmā norisināsies jauni tematiski svētki – Ziemas festivāls. Visas dienas garumā, no pulksten 11.00 līdz pulksten 18.00, pasākuma apmeklētāji plašā kultūras programmā varēs baudīt īstu svētku atmosfēru un uzzināt, kā māksla šķeļ ledu.

Atklājot jaunus tematiskos svētkus, Ziemas festivāla programma ir veidota īpaši koša un daudzveidīga. Festivālā krāšņus priekšnesumus sniegs mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kā arī grupas “Flame & The Rolltones” un “Neon Saturdays”. Apmeklētājus priecēs mājražotāju tirgus un amatnieku nometne, kur ikviens varēs iegādāties daudzveidīgu produkciju. Svētku noskaņu veidos dažādas ielu mākslas performances, tiks izspēlēti dažādi konkursi un loterijas. Mazos pasākuma apmeklētājus izklaidēs radošās darbnīcas bērniem. Pasākumā būs arī publiskā slidotava, orientēšanās, svētku zupas gatavošana un degustācija, kā arī daudzas citas aktivitātes.

Festivāla galvenā norises vieta ir Juliannas pagalms un Gypsy Camp, tomēr liela daļa aktivitāšu notiks arī apkārtējā teritorijā: Brīvzemnieku un Kuģinieku ielās, kā arī nelielā promenādes daļā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas