Argentīnas tango baudītāji satiekas Kaņepes Kultūras centrā

Svētdien, 29. aprīlī no plkst. 17.00 līdz 22.00 Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15, notiks Argentīnas tango deju vakars. Aicināti visi ieinteresētie, arī bez partneriem un priekšzināšanām!

Plkst. 17.00 notiks Argentīnas tango atvērtā nodarbība - iepazīšanās ar moderno un klasisko tango, un profesionālu dejotāju paraugdemonstrējumi. Savukārt, plkst. 19.00 notiks MILONGA – Argentīnas tango deju vakars neformālā gaisotnē, kur satikties, atpūsties, dejot pašiem un vērot citus dejojam. Ieejas maksa 2Ls (skolniekiem, studentiem, pensionāriem 1Ls).

Nodarbību vadīs „Tangostudio” dibinātājs un vadītājs, starptautiskā festivāla „Tango Sun Festival” direktors , kurš dejo kopš 1999. gada. Aigars Stirna ir specializējies un vadījis nodarbības Latvijā un ārvalstīs, kā arī iestudējis tango horeogrāfiju Latvijas Nacionālā teātra izrādei „Uz neatgriešanos”.

Argentīnas tango ir ne tikai kaislīga mīlestības deja, bet arī skaista mūzika, dzeja, māksla, īpašs dvēseles stāvoklis un terapija. Šī deja ir kā emocionāla komunikācija un radoša izpausme, kuras pamatā ir prieks un brīva improvizācija ar kustību.

Tango pasākumi Kaņepes Kultūras centrā norisināsies no 25.aprīļa līdz 30.maijam. Argentīnas tango nodarbības notiks trešdienās, 2., 9., 16., 23. un 30. maijā plkst. 18.00.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas