Arī Rektoru padome prasa izglītības un zinātnes ministres Šuplinskas demisijuArī Latvijas Rektoru padome pieprasījusi izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (Jaunā konservatīvā partija) demisiju.

Rektoru padome ir pievienojusies Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) prasībām par izglītības un zinātnes ministres Šuplinskas demisijas pieprasījumu.

Pamatojuma vēstule saskaņā ar Rektoru padomes sēdes lēmumu jau decembra beigās nosūtīta valsts augstākajām amatpersonām. Vienlaikus publiski tā šobrīd komentēta netiek.

Kā zināms, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība paziņojusi, ka ir nolēmusi pieprasīt izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas demisiju.

Jau oktobra beigās LIZDA Valdes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums par sasteigtajām un nekvalitatīvajām reformām izglītībā prasīt skaidrojumu izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai. Vienlaikus arodbiedrība izvirzīja ministrei vairākas prasības, norādot, ja tās netiks pildītas LIZDA varētu lemt par ministres demisijas pieprasīšanu.

Foto: Valsts kanceleja

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas