Arī šogad Sauleskalna estrādē notiks deju mūzikas pasākums “Kurzeme tusē Talsos!”Sestdien, 9.augustā Sauleskalna estrādē Talsos, jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies viens no skaļākajiem vasaras brīvdabas pasākumiem – "Kurzeme tusē Talsos!".

Pasākumā būs iespēja atvēsināties krītošās sniega pārslās, izbaudīt jaudīgu skaņas un gaismu šovu kopā ar Latvijas top dīdžejiem, kā arī vērot karsto ICE ICE ledus go-go dejotaju priekšnesumus.

Pasākuma organizatori ir parūpējušies par lielisku dīdžeju sastāvu ,jo uz skatuves kāps šī brīža Latvijas spēcīgākie ballīšu meistari. Karstas ballītes atmosfēras uzturēšana līdz pašai rīta gaismai ir šo dīdžeju lielākais talants. Uzstāsies: [EX] DA BASS, Nill Ketner , Roberts Lejasmeijers, Rodion Gordion, Rchard Woods & DJ Famix  (ex Blend).

Biļetes iepriekšpārdošanā par Eur 5,99 nopērkamas Biļešu Serviss kasēs, Talsu Tautas namā, Statoil degvielas uzpildes stacijās un visās Latvijas Pasts nodaļās. Ieejas maksa pasākuma dienā pie ieejas no 22:00 - 24:00,-5,99 Eiro, velāk 9.99 Eiro.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas