Astro’n’out laiž klajā jaunu singlu “Zilonis” un izziņo Latvijas koncerttūriTūres nosaukums “Astro’ Electro Acoustic” iezīmē noskaņu, ko sagaidīt grupas rudens koncertos. Tā būs Astro’n’out dažādos laika posmos sarakstīto dziesmu izlase, aranžēta ar šķietami pretējos virzienos vedošiem elementiem: elektroniskie instrumenti savijas ar akustiskajiem. Elektroniskā koncepta virzienu kopā ar grupu ir veidojis DJ Rudd, kurš pievienosies arī tūres koncertos.

Māra, grupas soliste, stāsta : “Bērnu ienākšana pašu dzīvēs liek pārvērtēt lietas un maina arī skatījumu uz mūsu muzikālo virzienu. Ir sajūta, ka ceļš jāturpina pamatīgāk, atbildīgāk, bet tajā pašā laikā, jāķer mirklis “spēlējoties”. Gatavojoties tūrei, mēs esam atļāvušies eksperimentēt ar savu skanējumu, kā arī labi zināmo dziesmu formu.”

Tūri ieskandinot, grupa Astro’n’out laiž klajā jaunu singu “Zilonis”, kas iezīmē koncertos sagaidāmo grupas skanējumu.

"Dziesma "Zilonis", par spīti savam bērnišķīgajam nosaukumam ir kā reiz par to "lielo un netveramo" lietu kārtību, par ko šādā jaunā dzīves posmā nonākot, arvien vairāk gribas domāt," komentē Māra.

Koncerttūre tiks atklāta 27. septembrī Siguldā ”Baltajā flīģelī”, tālāk turpinoties 4.oktobrī- Ventspilī ”Jūras vārtos”, 5. oktobrī - Liepājā ”Rožu zālē”, 11. oktobrī - Jēkabpils “Krustpils kultūras namā”, 1.novembrī - Gulbenes kultūras namā, 2. novembrī - Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”, 7. novembrī- Rīgas Latvijas Nacionālās bibliotēkas “Ziedoņa zālē”.

Foto: Publicitātes

 

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas