ASV kinoteātros dominē asa sižeta filma “Labirinta skrējējs”ASV kinoteātros par visskatītāko filmu kļuvusi mistiskā asa sižeta filma "Labirinta skrējējs".

Amerikāņu rakstnieka Džeimsa Dašnera romāna ekranizācija nedēļas griezumā iekasējusi 32,5 miljonus dolāru.

Filmas centrā atrodas Tomass, kurš pamostas augšup braucošā liftā un viss, ko viņš atceras, ir tikai savs vārds. Kad atveras lifta durvis, Tomass nonāk Klajumā - slēgtā sabiedrībā, kur dzīvo vairāki desmiti viņa vienaudžu. Klajumu ieskauj Labirints - gigantisku sienu mudžeklis, kas katru vakaru aizver savus vārtus. Palikt uz nakti Labirintā nozīmē nāvi. Kopš savas ierašanās dienas Tomass izjūt sevī paaugstinātu interesi par Labirintu - kas gaida aiz tā sienām un varbūt Labirints nav galvenais uzdevums, kurš ir jāatrisina?

Otro vietu šonedēļ iekarojusi filma «Pastaiga starp kapakmeņiem». Filma iekasējusi 15 miljonus ASV dolāru.

Spožu debiju piedzīvojusi komēdija «This Is Where I Leave You», iekasējot 11,8 miljonus un ieņemot godalgoto trešo vietu.

Savukārt ceturtā vietā ierindojusies pagājušās nedēļas līdere kinorežisora Sema Millera asa sižeta filma «No Good Deed», nedēļas laikā nopelnot 10, 2 miljonus.

Uz piekto vietu noslīdējusi ģimenes filma «Delfīna stāsts 2» ar 9 miljoniem, bet sestā vietā ar 5 miljoniem ierindojusies fantastikas filma "Galaktikas sargi".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas