ASV kinoteātros jauns līderis – «Džampstrīta 22»Ziemeļamerikas kinoteātros līderpozicijas iekarojusi ASV komēdija «Džampstrīta 22» (22 Jump Street), nedēļas laikā nopelnot 60 miljonus dolāru.

Uz otro vietu noslīdējusi animācijas filma «Kā pieradināt pūķi 2», iekasējot 50 miljoni dolāru. Trešo vietu ieņem piedzīvojumu filma «Melnā feja Malefisenta , bet rakstnieka Džona Grīna  romāna «Mūsu zvaigžņu vaina ekranizācija noslīdējusi uz ceturto vietu.

ASV komēdija «Džampstrīta 22» ir turpinājums pirmajai filmas daļai.Veiksmīgi tikuši galā ar savu pirmo slepeno operāciju vidusskolā, atraktīvie policisti Šmits un Dženko saņem jaunu uzdevumu - slepeni iefiltrēties starp studentiem un neitralizēt narkotiku tirgoņus universitātē. Tomēr līdz ar Dženko iekļūšanu amerikāņu futbola komandā un Šmita nokļūšanu jauno mākslinieku aprindās, puišu savstarpējās attiecības sāk mainīties. Viņiem nākas ne tikai atrast narkotiku tirgoņus, bet arī pārliecināties par to, cik īsta ir abu draudzība. Trakas ballītes, mežonīgas apšaudes un žilbinošas meitenes liks puišiem smagi pasvīst, lai atklātu narkotiku tirgoņus un izprastu savu draudzību.

Galvenās lomas atkal atveido Čenings Tatums un Džona Hils.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas