ASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabā “Neatrodamā”ASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabājusi režisora Deivida Finčera jaunā filma «Neatrodamā» ar Benu Afleku galvenajās lomās. Filma nedēļas laikā iekasējusi 26, 8 miljonus dolāru.

Filmas stāsts aizsākas piecu gadu laulības jubilejas priekšvakarā, kad neizskaidrojamā kārtā pazūd Nika sieva. Cīņas pēdas mājās, asinis un savādas norādes – tas viss, kas palicis pēc pazušanas. Un kā izskatās, šīs norādes var sniegt kaut kādu skaidrību par sievas likteni. Tiek uzsākta izmeklēšana, kuras gaitā sabiedrības uzmanības lokā nonāk dažādas, ne visai patīkamas ģimenes dzīves detaļas un par galveno aizdomās turamo kļūst vīrs. Cik lielā mērā Niks ir vainīgs pie sievas pazušanas un vai viņa tā arī paliks neatrasta?

Veiksmīgs starts izvērsies fantastikas filmai «Drakula: leģendas sākums», kura nedēļas griezumā iekasējusi 23,5 miljonus dolāru un sekojoši ierindojusies otrajā vietā.

Trešā vietā ierindojusies ģimenes filma «Aleksandrs un briesmīga, murgaina, neizdevusies, ļoti slikta diena», nedēļas griezumā iekasējot 19,1 miljonu ASV dolāru.

Uz ceturto vietu ar 16,4 miljoniem dolāru noslīdējusi šausmu filma «Anabella», bet top pieci noslēdz filma «Tiesnesis», filma nedēļās laikā iekasējusi 13,3 miljonus ASV dolārus.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas