ASV kinoteātros līderos izvirzās “Brīnumsieviete”ASV kinoteātros veiksmīga debija padevusies fantāzijas piedzīvojumu filmai "Brīnumsieviete". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 100 miljonus ASV dolāru.

Pirms viņa kļuva par Brīnumsievieti, viņa bija Diāna, Amazoņu princese, kura bija audzināta un trenēta, lai kļūtu par neuzvaramu kareivi. Augusi noslēgtā paradīzes salā, viņa līdz šim nevienu cilvēku no ārpasaules nav satikusi. Viss mainās brīdī, kad jūras malā tiek izskalots amerikāņu pilots, kurš viņai izstāsta par milzīgu karu starp neskaitāmām valstīm, kurš var sagraut visu pasauli. Diāna, to dzirdot, nolemj doties pilotam līdz, lai palīdzētu apturēt šo konfliktu.

Otrā vietā debitējusi animācijas filma "Apakšbikšu kapteinis" ar iekasētiem 23,5 miljoniem ASV dolāru. Uz trešo vietu atkāpusies piedzīvojumu filmas "Karību jūras pirāti" jaunākā daļa ar Džoniju Depu galvenajās lomās. Filma iekasējusi 22 miljonus.

Uz ceturto vietu atkāpies fantastiskas filmas "Galaktikas sargi" turpinājums ar iekasētiem 9,8 miljoniem, bet top pieci noslēdz filma "Pludmales patruļa" ar 8,6 miljoniem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas