ASV kinoteātros līderos – komēdija «Stulbs un vēl stulbāks 2»ASV kinoteātros līdera pozīcijas iekarojusi komēdija «Stulbs un vēl stulbāks 2». Filma ar leģendāro Džima Kerija un Džefa Danielsa tandēmu nedēļas griezumā iekasējusi 38 miljonus ASV dolāru.

Filmas "Stulbs un vēl stulbāks 2" darbība risinās mūsdienās. Divdesmit gadu laikā Loida un Harija dzīvē notikušas pārmaiņas. Loids gadiem izlicies par psihiski slimu, cietpauris Harijs bijis sajūsmā par drauga āzēšanos, un viņi ar divkāršu sparu metušies jaunās aušībās.

Draugi dodas Harija meitas meklējumos. Nolaidīgais tētis tikai tagad uzzina, ka viņam ir meita. Harijam un Loidam ir pamatots iemesls uzmeklēt pazudušo mantinieci (nē, Harijā nav modušās tēva jūtas). Ieraudzījis meitenes fotogrāfiju, Loids tūlīt iemīlas, turklāt viņiem steidzami vajadzīga niere pārstādīšanai. Tas ir vērā ņemams pamats vēl vienam neprātīgam ceļojumam.

Otrā vietā ierindojusies iepriekšējās nedēļas līdere - animācijas lente «Big Hero 6», kurā galvenie varoņi ir 14 gadus vecs brīnumbērns Hiro Hamada un liels piepūšamais robots Baymax. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 36 miljonus.

Trešo vietu ar 29,2 miljoniem iekarojusi fantastiskas filma «Starp zvaigznēm», savukārt ceturtā vietā ierindojusies filma "Aiz gaismas" ar iekasētiem 6,5 miljoniem.

Top pieci noslēdz režisora Deivida Finčera filma «Neatrodamā» ar 4, 6 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas