ASV kinoteātros lielisku debiju piedzīvo asa sižeta filma “Ātrs un bez žēlastības 7”ASV kinoteātros līdera pozīcijas iekarojusi asa sižeta filma "Ātrs un bez žēlastības 7". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 143,6 miljonus ASV dolāru.

Pēc tam, kad Dominiks Toreto un viņa draugi uzveic Ouenu Šo, viņa brālis - bijušais britu specdienesta darbinieks Dekards Šo ir tiem uz pēdām, lai atriebtos. Taču viņu pašu mēdz dēvēt par Ēnu. Lai atrastu Ēnu, Dominiks piekrīt ASV valdības uzdevumam - atgūt izsekošanas ierīces prototipu, kas nonācis nepareizajās rokās. Ja viņam tas izdosies, ar šīs ierīces palīdzību viņš varēs izsekot un atrast Šo.

Uz otro vietu atkāpusies iepriekšējās nedēļas līdere - animācijas filma "Mājas". Šoreiz filma iekasējusi 27,4 miljonus ASV dolāru.

Par vietu zemāk noslīdējusi arī komēdija "Kā izdzīvot aiz restēm" ar komiķi Kevinu Hārtu titullomā. Filma iekasējusi 12,9 miljonus.

Ceturtā vietā ierindojusies pasaku filma "Pelnrušķīte" ar iekasētiem 10 miljoniem, savukārt top pieci noslēdz piedzīvojumu filmas "Citādie" otrā daļa "Dumpinieki".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas