ASV kinoteātros skatītāju simpātijas iekaro animācijas lente “Viesnīca “Transilvānija” 2″ASV kinoteātros skatītāju simpātijas iekarojusi ģimenes animācijas filmas "Viesnīca "Transilvānija"" turpinājums. Filma otrā daļa nedēļas griezumā iekasējusi 47,5 miljonus ASV dolāru.

Slavenajā viesnīcā "Transilvānija", kura pieder labsirdīgajam vampīram Drakulam, viss it kā iet uz augšu – tagad to var apmeklēt arī cilvēki! Taču Draks noraizējies par to, ka viņa apburošajā mazdēliņā Denijā – pa pusei cilvēkā, pa pusei vampīrā, ir daudz vairāk no cilvēka nekā no vampīra. Tāpēc viņš dod savai monstru komandai pavēli izmācīt puiku kā vien vajag, lai viņš kļūtu par īstu vampīru!

Otrā vietā debitējusi komēdija "Interns" ar Robertu de Niro un Annu Hataveju galvenajās lomās. Filma iekasējusi 18,2 miljonus ASV dolāru.

Uz trešo vietu noslīdējusi iepriekšējās nedēļas līdere - zinātniskās fantastikas filma "Labirinta skrējējs: Ugunskristības". Šoreiz filma nopelnījusi 14 miljonus.

Ar iekasētiem 13 miljoniem uz ceturto vietu pakāpusies piedzīvojumu filma "Everests".

Savukārt top pieci noslēdz Džonija Depa jaunākā filma "Melnā mise". Filma iekasējusi mazliet vairāk par 11 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas