ASV kinoteātros skatītāju simpātijas iekaro “Robots vārdā Čapijs”ASV kinoteātros favorītes godu iekarojusi Neila Blumkampa asa sižeta fantāzijas filma "Robots vārdā Čapijs". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 13,3 miljonus ASV dolāru.

Jebkurš bērns ienāk pasaulē pilns ar potenciālu, un tāds ir arī Čapijs - apdāvināts, īpašs, īsts brīnums. Kā jebkuru citu bērnu arī Čapiju ietekmē viņam apkārt esošā vide – gan labā, gan sliktā. Viņam būs jāpaļaujas uz savu sirdi un dvēseli, lai kļūtu par personību. Taču ir kas tāds, kas atšķir Čapiju no citiem - viņš ir robots. Viņš ir pirmais robots pasaulē, kurš spēj domāt un just kā īsts cilvēks. Viņa dzīve un stāsts uz visiem laikiem izmainīs to, kā cilvēki uztver robotus un ko par tiem domā.

Uz otro vietu noslīdējusi pagājušās nedēļas līdere - detektīvfilma "Fokuss" ar Vilu Smitu galvenajās lomās. Filma iekasējusi 10 miljonus.

Trešajā vietā debitējusi komēdija "Vēl viena vislabākā eksotiskā viesnīca Kliņģerīte" ar nopelnītiem 8,6 miljoniem.

Uz ceturto vietu noslīdējusi piedzīvojumu filma "Kingsman: Slepenais dienests" ar Kolinu Fērtu titullomā. Filma nedēļās griezumā iekasējusi 8, 3 miljonus.

Top pieci noslēdz piedzīvojumu komēdija "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis". Šoreiz filma iekasējusi 7 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas