ASV kinoteātros spoži startē piedzīvojumu filma “Atriebēji: Bezgalības karš”ASV kinoteātros veiksmīgu debiju piedzīvojusi supervaroņu filma "Atriebēji: Bezgalības karš". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 257,6 miljonus ASV dolāru.

Kamēr Atriebēji un viņu sabiedrotie turpina aizstāvēt pasauli no dažādiem apdraudējumiem, vēl nebijuša apmēra briesmas gatavojas ierasties no kosmosa plašumiem. Starpgalaktiskais tirāns ir apņēmies savākt visus sešus Bezgalības akmeņus - tiem piemīt neiedomājams spēks, ar kura palīdzību ir iespējams mainīt realitāti atbilstoši savām vēlmēm. Viss, ko Atriebēji ir piedzīvojuši agrāk, gatavoja viņus šim izšķirošajam brīdim, un vēl nekad Zemes tālākais liktenis nav bijis tik neparedzams...

Uz otro vietu ar iekasētiem 11 miljoniem noslīdējusi šausmu filma "Klusā pasaule", bet top trešajā vietā ierindojusies filma "Es jūtos skaista", kas šoreiz nopelnījusi 8 miljonus.

Uz ceturto vietu atkāpusies piedzīvojumu filma "Postītāji" ar 7,2 miljoniem, bet top pieci noslēdz filma "Melnā Pantera", kas iekasējusi 4,7 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas