ASV kinoteātros spožu debiju piedzīvo “Akvamens”ASV kinoteātros veiksmīgu debiju piedzīvojusi fantāzijas filma "Akvamens". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 67,4 miljonus ASV dolāru.

Šis ir stāsts par to, kā bākas uzrauga Toma Karija un Atlantīdas karalienes Atlannas dēls Arturs Karijs kļuva par supervaroni vārdā Akvamens. Būdams pa pusei cilvēks, pa pusei atlantīdietis, Arturs jau pusaudža vecumā bija neticami ātrs un spēcīgs, spēja elpot zem ūdens un sarunāties ar zivīm. Kad viņa pusbrālis Atlantīdas karalis Orms piesaka karu virsūdens pasaulei, Arturam neatliek nekas cits, kā cīnīties pret ļauno radinieku un kļūt par savas tautas vadoni.

Otrajā vietā debitējusi filma ", kas iekasējusi 23, 5 miljonus ASV dolāru, bet trešajā vietā ierindojusies vēl vienā debitante - "Kamene", kura nopelnījusi 21, 6 miljonus ASV dolāru.

Uz ceturto vietu noslīdējusi animācijas filma "Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē" ar 16,6 miljoniem, bet top pieci noslēdz asa sižeta filma "Narkokurjers" ar iekasētiem 9,7 miljoniem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas