ASV kinoteātros uzvaras gājienu turpina kara drāma «Amerikāņu snaiperis»ASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabājusi režisora Klinta Īstvuda godalgotajam «Oskaram» nominētā biogrāfiskā kara drāma «Amerikāņu snaiperis» ar Bredliju Kūperu titullomā. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 31, 8 miljonus ASV dolāru.

ASV armijas jūras spēku izcilākais snaiperis Kriss Kails tiek nosūtīts uz Irāku, kur viņa misija ir aizsargāt savus armijas biedrus. Kriss tiek uzskatīts par nāvējoši precīzāko šāvēju ASV armijas vēsturē, turklāt viņa reputācija ir zināma arī pretiniekiem, padarot viņu pašu par iekārojamu mērķi. Tomēr Kriss nav tikai karavīrs, bet arī vīrs un tēvs, un cīņa par savu ģimeni, izrādās, arī var būt ārkārtīgi smaga.

Uz otro vietu pakāpusies ģimenes filma «Lācēna Padingtona piedzīvojumi». Nedēļas griezumā filma iekasējusi 12,4 miljonus.

Trešajā vietā debitējusi zinātniskās fantastikas filma «Project Almanac». Filma iekasējusi 8, 5 miljonus.

Ceturtajā vietā ierindojusies filma «Melns vai balts» ar 6, 4 miljoniem, savukārt top pieci noslēdz psiholoģiskais trilleris «Pielūdzējs» ar Dženiferu Lopesu galvenajās lomās, kas šonedēļ iekasējis 6 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas