Atcelts Enrikes Iglesiasa koncerts RīgāApturēta biļešu tirdzniecība uz šā gada 5. decembrī “Arēna Rīga” izziņoto slavenā spāņu dziedātāja Enrikes Iglesiasa koncertu.

Iepriekš tika izziņots, ka mūziķis Latvijā ieradīsies “All the Hits Live” pasaules koncertturnejā un izpildīs savus slavenākos hitus.

Biļešu tirdzniecība uz šo pasākumu ir apturēta. Biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājušies interneta veikalā, līdz 15. novembrim tiks nosūtīta papildināta informācija e-pastā, kā arī tā tiks publicēta www.bilesuserviss.lv.

Mūziķa oficiālajā mājaslapā nekāda informācija par izziņoto koncertu un citiem “ART BG” izziņotajiem Iglesiasa koncertiem Zagrebā un Minskā nav atrodama.

Enrike Iglesias ir mūzikas ikona, kas ierindojies starp ietekmīgākajiem mūsdienu popmūzikas izpildītājiem. Mūziķis ir ieguvis divas “Grammy” balvas, kā arī daudzus citus prestižus apbalvojumus, tai skaitā “Billboard” un “World Music Awards”. Viņš ir kļuvis par 21.gadsimta mūsdienu popmūzikas vēstnesi.

Mūziķis šīs koncerttūres ietvaros jau uzstājies Prāgā, Budapeštā, Ļubļanā, Oslo, Atēnās, Kopenhāgenā un Lisabonā. Aizvadītajā mēnesī tika pārdotas 75 000 biļetes uz mākslinieka koncertu Kijevā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas