Atis un Jānis Auzāni koncertprogrammā „Rokasspiediena attālumā…”


Svētdien, 12. februārī plkst. 16.00 ar jaunu koncertprogrammu „Rokasspiediena attālumā...” Siguldā viesosies vairākos televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni.


Gaidāma īpaša tikšanās, kurā mūziķi nebūs kā ierasts uz skatuves, bet gan tuvāk, gandrīz vai rokasspiediena attālumā no klausītājiem, radot intīmu un nedaudz noslēpumainu gaisotni. Radot šo sajūtu un tuvību ar gaismu un muzikālā pavadījuma pārsteigumiem, Atis un Jānis Auzāni ar koncertprogrammu vēlas skatītājus emocionāli aizvest prom no ikdienas steigas, ļaut ieskatīties pašiem sevī un atvērt durvis tam labajam, kas dzīvo katrā no mums.


Koncerta muzikālais pavadījums tiks izpildīts pieklusinātā toņkārtā ar akustiskajām ģitārām un kontrabasu, kas radīs netipisku skanējumu un emocionālu tuvību. Noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga temperamenta piesātinātas dziesmas.


Šoreiz skatītājus pārsteigs abu brāļu divbalsīgais dziedājums, kuram pievienosies bekvokālistes - Anita Levša, Olga Stupiņa un Inta Ļaksa (Oranžais koris), kā arī spēcīgs pavadošo mūziķu sastāvs: Ēriks Upenieks – akustiskā ģitāra, Alex Mercy – akustiskā ģitāra, Viktors Veļičko – kontrabass, Nauris Bartusevičs – sitamie instrumenti.
Programmā iekļautas gan tautā iemīļotas melodijas Ata Auzāna aranžējumā – „Lūgums”, „Zibsnī zvaigznes”, „Ripo ratiņ”, „Manai tautai”, u.c., gan atpazīstami pasaules hīti – „Hallelujah”, „Sway”, „Phantom of the opera” u.c. un vairākas, īpaši šim koncertam radītas, dziesmas - „Dusi”, „Lai līdzās būsi tu man”, u.c.


Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu Paradīze kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv, kā arī Siguldas pilsētas kultūras namā, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Biļešu cena 3,00 -5,00 Ls.


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas